O firmie

o-firmieAutowypożyczalnia AA plus to prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku podlaskim od 1995 roku. Nasze usługi spełniają najwyższe standardy usług wynajmu samochodów. Jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego klienta sprawią, że nie zawiedziemy Państwa zaufania.

Do naszych największych zalet należą: spełniający najnowsze standardy profesjonalizm, elastyczność prezentowanej oferty i dokładanie wszelkich starań tak, aby nasz klient osiągnął pełną satysfakcję z współpracy. Doświadczenie pokazuje, że zadowoleni z naszych usług klienci wielokrotnie do nas powracają.

Specjalizujemy się w wypożyczaniu samochodów osobowych oraz dostawczych na terenie województw Podlaskiego i Mazowieckiego. W naszej ofercie znajdą Państwo również doskonale prezentujące się samochody weselne.
Wynajmujemy również samochody mające spełniać funkcję auta zastępczego, które okaże się niezbędne w przypadku niespodziewanych wypadków losowych, takich jak kolizja drogowa z winy innego kierowcy. W takim przypadku na czas naprawy masz prawo wynająć samochód na koszt towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy.


(c) 2013 www.autowypozyczalnia-bialystok.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone.